Головна  →  Новини  →  19 червня 2019

Перший київський соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу»

Перший київський соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу»

 

18 червня 2019 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Перший київський соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу», організований і проведений Київською міською державною адміністрацією спільно з громадськими організаціями «Спілка жінок України» та «UA women» під патронатом Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України за участю представників міжнародних організацій, всеукраїнських та міських громадських організацій, депутатів Верховної Ради України та Київської міської ради, управлінців центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадського активу міста Києва. На форумі були присутні представники управлінь Святошинської РДА та установ району на чолі з заступником голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації  Наталією Гусєвою.

На сьогодні гендерне питання в Україні є одним із пріоритетних питань, найважливішим показником демократичного розвитку країни. Україна підписала відповідні міжнародні документи та взяла на себе зобов'язання щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. На міському рівні розроблено та реалізуються міські плани з виконання державних програм щодо впровадження гендерної рівності на міському рівні. Принципи гендерної рівності впроваджуються в усіх сферах життя суспільства. Питання рівності чоловіків і жінок, права людей з інвалідністю, права національних меншин, насилля в родинах, торгівля людьми - ці та інші питання стали предметом обговорення на форумі.

Результатом роботи форуму стали рекомендації для представників органів влади різного рівня та місцевого самоврядування щодо інтеграції сучасних соціальних підходів у робочі програмні документи та управлінську практику, а також розроблення гендерного портрету міста Києва.

Джерело: Управління праці та соціального захисту населення.

Перейти до спискуВерсiя для друку