Головна  →  Новини  →  19 червня 2019

На сторожу безпеки здоров’я споживачів продуктів стали працівники райдержадміністрації та районної поліції (фото)

На сторожу безпеки здоров’я споживачів продуктів стали працівники райдержадміністрації та районної поліції (фото)

У спекотну погоду місця стихійної торгівлі перетворюються на зону підвищеної небезпеки.

У рамках боротьби з несанкціонованою торгівлею співробітниками відділу благоустрою Святошинської РДА за підтримки працівників районного управління національної поліції було проведено черговий рейд місцями стихійної торгівлі.

Територію поблизу торговельного центру за адресою: проспект Перемоги, 87 – вподобали неорганізовані торговці і розгорнули тут справжнісінький міні-базарчик. Попри відсутність дозволів на здійснення підприємницької діяльності в цьому місці, щонайменших умов для цивілізованої та безпечної для покупців торгівлі, у тому числі відповідних санітарних умов, люди масово продають городину та молочну продукцію в спекотну погоду, прямо «з землі».

Разом з тим, масове розташування «торгових точок» перешкоджає вільному пересуванню громадян до зупинки громадського транспорту та пішохідного переходу, що розташовані поруч.

На численні звернення мешканців прилеглих будинків відреагували працівники відповідних служб – у результаті проведеного рейду зона несанкціонованої торгівлі була вивільнена від стихійних торгових точок.

Перейти до спискуВерсiя для друку