Головна  →  Новини  →  20 червня 2019

Україна здобула найбільше нагород (52 медалі) на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед учнів Combat Games (фото)

Україна здобула найбільше нагород (52 медалі) на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед учнів Combat Games (фото)

Збірна українських школярів феєрично виступила на спортивних змаганнях в Угорщині. Наші юні спортсмени зібрали найбільшу кількість нагород серед 20 країн-учасниць. На рахунку українських єдиноборців 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей.

Змагання проходили у п’яти видах спорту - вільній боротьбі, греко-римській боротьбі, дзюдо, карате та тхеквондо.

До складу української збірної увійшли понад 70 учнів з 17 регіонів країни. Школярі виступали у кожній категорії змагань, а саме:

- у вільній боротьбі – 20 учнів;

- у греко-римській боротьбі – 10 учнів;

- у дзюдо – 16 учнів;

- у карате – 15 учнів;

- у тхеквондо – 13 учнів.

Вчора, 19 червня, у Будапешті (Угорщина) відбувся фінал змагань і нагородження переможців. «Щиро вітаю наших спортсменів і спортсменок з перемогою на цих престижних змаганнях. Такий результат свідчить не тільки про гарну спортивну підготовку, а й про бажання дітей гідно представляти нашу країну на міжнародних заходах, доводити першість та бути кращими. Переконаний, що з такою молоддю нам вдасться побудувати успішне майбутнє та позитивний імідж України на міжнародній арені”, - зазначив заступник міністра освіти і науки Роман Греба.

Серед переможців уже традиційно й представники нашого району – вихованці старшого тренера національної збірної України з тхеквондо серед школярів Валерія Брунса Вікторія Нагурна (44 кг, срібло) і Олександр Єрко (73 кг, бронза).

Вітаємо юних українських спортсменів з такою переконливою перемогою! Пишаємося нашими святошинськими зірками спорту й бажаємо їм подальшого впевненого підкорення спортивного Олімпу!

Перейти до спискуВерсiя для друку