Головна  →  Новини  →  20 червня 2019

Володимир Каретко: Роботи з облаштування поліуретанового покриття на бігових доріжках стадіону «Темп» ідуть із випередженням графіка (фото)

Володимир Каретко: Роботи з облаштування поліуретанового покриття на бігових доріжках стадіону «Темп» ідуть із випередженням графіка (фото)

На найбільшому спортивному комплексі району – стадіоні «Темп» (вул. Генерала Вітрука, 10-А) другий рік поспіль триває капітальний ремонт. Наразі завершуються роботи з облаштування поліуретанового покриття на бігових доріжках стадіону.

За словами Володимира Каретка, у рамках першої черги капітального ремонту стадіону було виконано облаштування трьох футбольних полів з системою штучного покриття, облаштування тренерських приміщень, роздягалень та душових, місць громадського користування, а також ремонт глядацьких трибун. Глядацькі трибуни стадіону розраховані на 3 тисячі відвідувачів, обладнані місцями для людей з обмеженими можливостями.

Планується, що спортивний комплекс «Темп» стане сучасною базою для розвитку таких видів спорту як футбол та легка атлетика. Наразі стадіон став спортивною базою для дитячої юнацької спортивної школи № 26.

Роботи з капітального ремонту стадіону та спортивних майданчиків спорткомплексу «Темп» відбуваються відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2019 рік, фінансування передбачається в розмірі 16 млн грн. Триває друга черга капітального ремонту.

Перейти до спискуВерсiя для друку