A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вадим Гутцайт: «12 нагород кияни отримали на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»

Опубліковано 08 липня 2019 року о 12:28
фото

7 липня у Києві закінчився Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон». Збірна міста Києва показала блискучий результат і виборола 5 золотих, 3 срібних і 4 бронзових медалі.

На змаганнях анонсували, що у вересні в Києві пройде Чемпіонат Світу серед клубних команд ICF. Ці змагання є одними з найпрестижніших змагань серед веслувального спорту.

«Веслування на човнах «Дракон» зовсім новий вид спорту для України. Декілька років тому, ми мали лише 2 човни, а наразі у всій Україні налічується понад 15 тисяч спортсменів із цього виду спорту. Гарним показником є те, що вже 12 вересня у Києві пройде Чемпіонат Світу серед клубних команд ICF. Київ із кожним роком наближається до статусу спортивної столиці Європи. Нам є чим пишатись!» – зауважив директор Департаменту молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Чемпіонат Світу серед клубних команд ICF із веслування на човнах пройде в Києві 9-16 вересня. Як повідомляє Федерація веслування на човнах «Дракон», у рамках змагань для спортсменів, які беруть участь, тренінг відбудеться 9-11 вересня, а самі змагання триватимуть 12-15 вересня.

Варто зазначити, що минулого року команда з Києва на Чемпіонаті Європи посіла друге загальнокомандне місце і виграла 27 золотих, 17 срібних, 5 бронзових нагород.

Веслування на човнах «Дракон» – це видовищний вид спорту. Спортсмени веслують на каное з головою дракона і хвостом. Попереду знаходиться барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Історія цього виду спорту почалася більше ніж 2000 років тому в Китаї.

Джерело: КМДА.