КМДА Київська міська державна адміністрація


9 жовтня 2019

В управлінні освіти, молоді та спорту відбулась нарада заступників директорів з початкової школи (фото)

В управлінні освіти, молоді та спорту відбулась нарада заступників директорів з початкової школи (фото)

8 жовтня 2019 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації відбулась нарада заступників директорів закладів загальної середньої освіти (початкова школа).

Про нормативне забезпечення освітнього процесу в початковій школі в 2019-2020 навчального року розповіла Голованенко Людмила Миколаївна, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

У свою чергу Новикова Г.Й., методист районного науково-методичного центру закцентувала увагу присутніх на особливостях оформлення класних журналів в 1-2 класах нової української школи.

Литвин Ніна Петрівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, надала роз’яснення щодо організації харчування та медичного обслуговування учнів 1 – 4 класів та груп подовженого дня.

Основні завдання інклюзивно-ресурсного центру, корекційні та модифіковані програми для учнів з особливими освітніми потребами – тема виступу Альони Григорівни Трухан, директора інклюзивно-ресурсного центру № 8 Святошинського району міста Києва.

 

Джерело: управління освіти, молоді та спортуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.