Головна  →  Оголошення  →  4 грудня 2019

Проводиться Всеукраїнський конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ»

Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, Інституту політико-правових та релігійних досліджень, професійних об’єднань правників, адвокатських об’єднань, адвокатів, проводиться Всеукраїнський конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» за підсумками 2019 року.

Метою Конкурсу є сприяння: підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості; удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників; розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі; утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

Завданням Конкурсу є визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку, формування громадської оцінки діяльності правників, як окремих особистостей.

До участі у Конкурсі запрошуються юристи, які на момент проведення конкурсу досягли не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту та досягли найкращих результатів за фахом протягом року. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Заявки для участі у Конкурсі подаються з 08.11.2019 до 06.12.2019 включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та відсканованих документів, що підтверджують досягнення на е-пошту: krmjua@gmail.com.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/molodipravnik/.

Перейти до спискуВерсiя для друку