Головна  →  Оголошення  →  24 січня 2020

Міністерство освіти і науки України проводить опитування місцевого бізнесу

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

- отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

- отримати інформацію про існуючі українські R&D;

- переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

- зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

- налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи - для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

На прохання Міністерства освіти і науки України поширюємо зазначену інформацію серед представників місцевого бізнесу шляхом розміщення її на на офіційній субвебсторінці Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації у складі офіційного Інтернет-порталу територіальної громади міста Києва з метою сприяння участі в анкетуванні установ, підприємств та організацій, що належать до сфери управління Київської міської державної адміністрації. В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqontXJaftgapT7. Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня ц. р.

Контактна особа в Міністерстві – Двигун Оксана Валеріївна, тел..: 287-82-07; ел. пошта: dvyhun@mon.gov.ua.

Перейти до спискуВерсiя для друку