Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

Україна – це ти!

Україна – це ти!

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі № 218 відбулось свято до Міжнародного дня рідної мови. На святі була насичена програма: звучали вірші, пісні про Україну, діти брали участь у дитячих українських народних іграх, виконували українські таночки та музично-ритмічні вправи з елементами національної символіки.

До свята в ДНЗ № 218 був проведений конкурс на краще читання віршів серед дошкільнят «Мистецтво художнього слова». Діти, які мають високий рівень здібностей в художньому читанні віршів, художньо-естетичне сприймання образності, мелодійності, ритму, краси поетичного слова, відчуття виразності мовних засобів, проявляють артистичність, стали лауреатами конкурсу, виступали на святі та отримали дипломи - свої перші нагороди. Діти з інших держав (Індії, Іспанії, Нігерії), які відвідують дошкільний заклад № 218, також взяли участь у конкурсі і святі. На їх рідній мові звучали вірші про Батьківщину, працю, маму.

Дипломи та подарунки вручала директор Олександра Миколаївна Дем’яненко. Разом з дітьми вона виконала пісню «Україна - це ти!».

Серед учасників свята панували піднесений настрій, бажання шанувати національні обереги та гордість за українське дошкілля!

Джерело: ДНЗ № 218.

Перейти до спискуВерсiя для друку