Головна  →  Новини  →  27 січня 2014

«Не будьмо байдужими до майбутнього України!»: 25 січня в Святошинській РДА відбулось позапланове засідання робочої групи Громадської ради (фото)

25 січня 2014 року в приміщенні Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації відбулось екстрене засідання робочої групи Громадської ради при Святошинській РДА, ініційоване головою Громадської ради Михайлом Їжицьким.

Члени Громадської ради, що взяли участь у засіданні робочої групи, висловили глибоку стурбованість загостренням суспільно-політичної ситуації в країні, зокрема, останніми подіями, що тривають в Києві з 19 січня 2014 року - політичним протистоянням, яке протягом останніх декількох днів переросло у відкритий збройний конфлікт.

Вони суворо засудили дії радикально налаштованих організацій та рухів, що вчиняються шляхом порушення законів та прав інших громадян, супроводжуються насиллям, жорстокістю та агресією, а також закликали громадськість району не піддаватися на провокації та екстремістські заклики.

Зокрема було висловлено стурбованість щодо ситуації із захопленням адміністративних будівель обласних державних адміністрацій, та занепокоєність щодо забезпечення громадського порядку, недопущення кровопролиття та провокаційних дій, що призводять до дестабілізації в громадянському суспільстві України.

Під час засідання робочої групи було розглянуто можливості щодо забезпечення конструктивної роботи в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на території Святошинського району міста Києва та напрацьовано ряд пропозицій для проведення засідання Громадської ради.

«Сьогодні нам необхідно зробити усе можливе, для того, щоб зберегти громадянський мир та спокій у районі», - зазначив голова Громадської ради Михайло Їжицький і закликав громадськість району до толерантності, виваженості, взаємоповаги та консолідації громадянського суспільства задля майбутнього України.

Перейти до спискуВерсiя для друку