Головна  →  Новини  →  29 травня 2020

Сторінками казок Юрія Ярмиша. Бібліотека ЦБС «Свічадо»

Сторінками казок Юрія Ярмиша.   Бібліотека ЦБС «Свічадо»

 Фахівці Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини підібрали для маленьких читачів низку онлайн-ресурсів до дня народження майстра авторської казки  Юрія Ярмиша.

Днями виповнюється 85 років від дня народження Юрія Ярмиша, українського прозаїка, критика, публіциста, майстра авторської казки.

Ім’я цього чудового письменника входить у когорту таких визнаних казкарів, як Н. Забіла, О. Іваненко, В. Нестайко, Б. Чалий, В. Рутківський. Його часто називають  «українським Андерсеном». І це не випадково: ім'я українського казкаря Ю. Ярмиша посіло одне з чільних місць серед письменників, які пишуть для дітей і про дітей.

 Казковий світ Юрія Ярмиша – дивний світ. Герої його казок – наші сучасники. Їх можна зустріти серед друзів, рідних, а інколи у комусь із казкових персонажів упізнати й самого себе. Але ж казка є казка. І у творах письменника поряд із реальними живуть вигадані, фантастичні істоти, які вміють розмовляти, мають розум, людські почуття, добру чи недобру вдачу.

Твори Юрія Ярмиша можна прочитати за посиланням "Дерево казок".

Сторінками казок автора можна подорожувати разом з електронним ресурсом  "Казкар"

Бажаємо  приємних та радісних казкових мандрівок.

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку