КМДА Київська міська державна адміністрація


15 липня 2020

Інформація про придбання житла на умовах співфінансування громадянами, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов

Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.07.2019 № 1249 (зі змінами від 07.07.2020 № 981) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства.
Цей порядок визначає процедуру використання коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на відповідний рік на придбання житла для окремих категорій населення. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату частини вартості житла, яке придбавається громадянам, які перебувають на квартирному обліку в районних у місті Києві державних адміністраціях (далі - на умовах співфінансування).
Гранична частина вартості 1 кв. м житла, яке придбавається на умовах співфінансування, становить 50 відсотків фактичної вартості 1 кв. м житла для громадян, які мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, та 30 відсотків – для інших громадян.
Особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначаються районними в місті Києві державними адміністраціями та списки таких осіб подаються до Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Дія цього порядку не поширюється на громадян, які мають право на отримання грошової компенсації.

Для отримання більш детальної інформації звертатися за телефонами:

290-07-09
Мощенко Галина Петрівна – начальник відділу обліку та розподілу житлової площі Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

299-01-80
Куртенко Юлія Володимирівна – головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.