Головна  →  Оголошення  →  28 серпня 2020

Веб-конференція за участі представників керівної ланки та фахівців Корпорації з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії (Malaysia External Development Corporation, MATRADE) та малайзійського бізнесу

У рамках інтенсифікації співпраці з країнами АСЕАН та з метою розширення присутності українського експорту на ринках цього регіону 15 вересня 2020 року о 10-30 (за київським часом) МЗС заплановано проведення першої веб-конференції за участі представників керівної ланки та фахівців Корпорації з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії (Malaysia External Development Corporation, MATRADE) та малайзійського бізнесу.

Тематикою заходу визначено співпрацю у таких галузях:

  • аграрна промисловість;
  • агро IT;
  • харчова промисловість (кондитерські вироби, мед, фрукти, пальмова олія).

Попередньою програмою заходу (тривалість 1,5 години) передбачено виступи керівного складу МЗС та Корпорації MATRADE, презентація агро- та харчового сектору країн, сесія питань та відповідей.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/h9TojbMCCN44Q6rr7.

Зареєстрованим учасниками пропонується також висловити пропозиції та актуальні питання співпраці з Малайзією для обговорення під час заходу. Більш детальна інформація та технічні деталі веб-конференції будуть надіслані безпосередньо зареєстрованим учасникам (платформа конференції - Microsoft Teams).

Звертаємо увагу на те, що обов’язковими умовами участі у вебконференції є:

  • наявність відповідного програмного забезпечення та реєстрація у Microsoft Teams із активними відео та аудіо функціями;
  • володіння представником компанії-експортера англійською мовою та готовність провести коротку презентацію продукції компанії під час заходу (за потреби).

 

Джерело: департамент промисловості та розвитку підприємництва.

Перейти до спискуВерсiя для друку