КМДА Київська міська державна адміністрація


23 вересня 2020

Очільник Святошинського району Сергій Павловський провів виїзну нараду в дитячому навчальному закладі № 599 (фото)

Очільник Святошинського району Сергій Павловський провів виїзну нараду в дитячому навчальному закладі № 599 (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів у ДНЗ № 599 (вул. В. Стуса, 26-А) розширену виїзну нараду за участю заступників голови Алексія Мошковського та Наталі Пазенко, начальника РУО О. Сукеннікова, представника комунального підприємства «Київбудреконструкція» Ярослава Мусієнка та директора товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХ-БУД-ПРОЕКТ» Оксани Трухан, а також запрошених депутата Київської міської ради Георгія Ясинського та помічника народного депутата України Миколи Тищенка.

Темою засідання було питання завершення будівельних робіт з термомодернізації будівлі дитячого закладу та введення в експлуатацію басейну.

За результатами обговорення було прийнято рішення: ураховуючи, що вже тривалий час питання завершення будівельних робіт у названому дитячому закладі вирішується в судовому порядку, з метою сприяння у вирішенні зазначеного питання звернутися до Київського науково-дослідного інституту щодо прискорення проведення відповідної експертизи та надання необхідних висновків.

Сподіваємося, що найближчим часом у закладі дошкільного навчання № 599 будуть завершені всі будівельно-монтажні роботи та відкриється басейн на втіху дітям.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.