Головна  →  Оголошення  →  19 листопада 2020

До уваги мешканців Святошинського району!

З огляду на невтішну епідеміологічну ситуацію, що виникла внаслідок захворювання населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19, наполегливо просимо Вас обмежити відвідування закладів охорони здоров’я без крайньої необхідності. Особливо це стосується пацієнтів групи ризику (старше 60 років та з хронічними захворюваннями серцево-судинної, бронхо-легеневої та ендокринної систем). Перебуваючи з іншими пацієнтами в одному приміщенні, Ви наражаєте себе на небезпеку інфікування коронавірусом.

Для отримання консультації з питань медичної допомоги Ви можете  зателефонувати сімейному лікарю (терапевту, педіатру), з яким укладено декларацію.

Для відвідування лікаря пропонуємо використовувати електронний запис на прийом із метою зменшення скупчення відвідувачів у закладах охорони здоров’я.

Використання засобів індивідуального захисту під час перебування у закладах охорони здоров’я та громадських місцях є обов’язковим. Звертаємо Вашу увагу на необхідність правильного застосування маски або респіратора (ніс та рот повинні бути повністю закриті).

Просимо з розумінням та відповідальністю ставитись до себе та оточуючих.

Будьте здорові!

 

Джерело: відділ охорони здоров’я Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку