Головна  →  Оголошення  →  14 грудня 2020

Інформація щодо порядку забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності Святошинського району

Інформація щодо порядку забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності Святошинського району

            Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням здійснюється відповідно до бюджетної програми 1501040 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя».

            Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю становить 18 днів. Для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку становить 35 днів.

Крім цього передбачено вільний вибір самим учасником антитерористичної операції санаторно-курортного закладу. Тобто людина може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

            Разом з цим, забезпечення осіб, які отримують пенсію відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, санаторно-курортним лікуванням регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 446 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ  та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей”.      

            На сьогоднішній день Управлінням соціального захисту населення Святошинської РДА здійснюється реєстрація заяв щодо санаторно-курортного лікування учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції на 2021 рік.

Запрошуємо до управління учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції для взяття на облік щодо отримання путівки у 2021 році.

За довідками звертатися до спеціалістів управління за телефоном  405 92 58.

Джерело: Управління соціального захисту населення Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку