Головна  →  Оголошення  →  22 лютого 2021

Конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за підтримки  Української молодіжної правничої асамблеї,  Української асоціації підтримки творчої молоді, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» проводять Київський міський конкурс шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Номінації:

 

-    Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки);

-    Молодша група. Колективна робота (малюнки);

-    Середня група. Індивідуальна робота (малюнки);

-    Середня група. Колективна робота (малюнки);

-    Старша група. Індивідуальна робота (малюнки);

-    Старша група. Колективна робота (малюнки);

-    Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси).

-    Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

 

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2021 року).

 

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2021 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою:

 

- в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Київ. Мої права»);

 

АБО

- в оригінальному варіанті,  за адресою: 02147, м. Київ, а/с  34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091).

 

До конкурсною роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається.

 

У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD.

 

Контактні дані організаційного комітету – голова Єршова Юлія Олександрівна,  uccplec@gmail.com.

 

Переможці будуть оголошені до Міжнародного дня захисту дітей (отримають дипломи та цінні подарунки).

 

Довідка: В цьому році вперше проводиться Київський міський конкурс шкільних малюнків «Мої права», як окрема складова XV (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.

 

Протягом 14 років у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права» взяло участь майже 90 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилась у 250 разів).

 

У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 100  практик молодіжної роботи в Україні.

 

У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) та переможцем Всеукраїнського конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

 

#МоїПрава2021

Перейти до спискуВерсiя для друку