Головна  →  Оголошення  →  2 березня 2021

Про забезпечення санаторно-курортною путівкою або компенсацією за невикористану путівку громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Пріоритетним напрямом оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням.

Управлінням соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації в порядку черговості та відповідно до зазначеного у медичній довідці за формою 070/0 профілю захворювання здійснюється направлення на санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 1 (терміном оздоровлення на 18 днів) та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (терміном оздоровлення на 21 день), згідно з    Порядком надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 (зі змінами), та  відповідно до  розподілу бюджетних коштів на зазначену мету шляхом укладення тристоронніх угод з управлінням, громадянином та обраним ним оздоровчим закладом.

Додатково зазначаємо, що оздоровча кампанія щодо направлень на санаторно-курортне лікування  розпочинається  після встановлення розміру середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021 рік, що визначається Міністерством соціальної політики  та затверджується постановою Кабінету Міністрів України.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом укладання тристоронніх угод громадянин, віднесений до категорії 1, один із батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх замінює, подають до управління заяву та копії документів, визначені  пунктом 9 вказаного Порядку, а саме:

-     заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

-     довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

-     копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1

-     копію паспорта.

Для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, до вказаного переліку додаються такі документи:

-     копія свідоцтва про народження або копія паспорта дитини з інвалідністю;

-     копія паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;

-     довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб.

 Одночасно з тим, зазначаємо, що відповідно до пункту 8 зазначеного Порядку інформація про кількість громадян, узятих на облік для виплати грошової компенсації за невикористану путівку  у наступному році, формується органами соціального захисту населення до 15 жовтня поточного року.

Отже, для здійснення компенсаційних виплат за невикористану путівку, заяву потрібно подавати до 15 жовтня поточного року для можливості здійснення компенсаційних виплат за невикористану путівку у наступному році. До заяви потрібно додати такі документи:

- довідку за формою 070/0;

- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1

- копію паспорта.

Разом  з тим,  згідно з наданим Департаментом соціальної політики  розподілом путівок, закуплених за кошти місцевого бюджету відповідно  до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки,  спеціалістами управління в порядку черговості та відповідно до зазначеного у медичній довідці за формою 070/0 профілю захворювання постраждалого здійснюється направлення на санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 2.

             Для взяття на облік для забезпечення путівкою відповідно до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки  подають до управління заяву та копії документів, визначені  пунктом  7 Порядку забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, яким виповнилось 18 років, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю, дітей війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи міста Києва», затвердженого наказом Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.03.2019 № 44, а саме:

-         заяву,

-         медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0,

-         копію пільгового посвідчення, копію паспорта,

-         копію ідентифікаційного номера,

-         копію довідки внутрішньо переміщеної особи (за наявності).

За більш детальною інформацією звертайтесь до  управління соціального захисту населення за адресою: м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, телефон для довідок 405-92-58.

 Джерело: управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку