Головна  →  Новини  →  6 квітня 2021

Створенню сучасного навчально-виховного простору в освітніх закладах присвячена сьогоднішня виїзна нарада очільника Святошинської РДА (фото)

Створенню сучасного навчально-виховного простору в освітніх закладах присвячена сьогоднішня виїзна нарада очільника Святошинської РДА (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський провів виїзну нараду на території дитячого навчального закладу № 497 (вул. Корольова, 5-А), де на цей час проводяться ремонтні роботи. На нараді були присутні заступник голови Олексій Мошковський, начальник Управління будівництва, архітектури та землекористування Андрій Кучерявий і запрошений заступник директора - начальник управління капітальних видатків Департаменту освіти і науки КМДА Ілля Пасько.

Учасники наради на місці ознайомилися з ходом ремонтних робіт, узгодили технічні вимоги реконструкції приміщень садочку, а також обговорили технічний стан об'єктів освітньої інфраструктури району. На сьогодні в мікрорайоні Святошин функціонує декілька закладів загальної середньої освіти, що мають солідний строк існування, значну технічну зношеність будівель, у яких вони розміщені, та разом з цим постійно зростаючу заповненість здобувачами освіти. Серед таких закладів освіти - Київська  гімназія східних мов № 1 і спеціалізована школа № 40.

Сьогодні посадовці міської та районної влади визначалися зі шляхами вирішення питання модернізації названих освітніх закладів, яким вже понад пів століття. На нараді було узгоджено подальші кроки щодо реконструкції будівлі приміщень КГСМ № 1 та ЗЗСО № 40. "Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створити сучасний навчально-виховний простір у кожному закладі освіти нашого району. Наразі плануємо модернізувати одні з найстаріших і славетних освітніх осередків Святошинського району", - сказав Сергій Павловський.

Користуючись нагодою, очільник району порушив і питання реконструкції ЗЗСО № 96 ім. О. Антонова. Це школа з неймовірною історією, знаними традиціями та славетними випускниками. Та стан приміщень потребує особливої уваги й подальшого прийняття рішення щодо розбудови закладу.

Перейти до спискуВерсiя для друку