Головна  →  Новини  →  6 травня 2021

В управлінні освіти Святошинської РДА вітали переможців і призерів районного конкурсу, присвяченого 35 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (фото)

В управлінні освіти Святошинської РДА вітали переможців і призерів районного конкурсу, присвяченого 35 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (фото)

Сьогодні начальник управління освіти Святошинської РДА Олексій Сукенніков віншував переможців районного конкурсу малюнків, авторських віршів, відеоробіт та презентацій, присвяченого 35-ій річниці Чорнобильської катастрофи, серед учнівської молоді закладів освіти Святошинського району. Участь у конкурсі взяли здобувачі освіти 15 навчальних закладів. Роботи оцінювалися в чотирьох номінаціях: авторський вірш, відеоробота, презентація і малюнок.

Олексій Сукенніков вручив відзнаки переможцям і призерам конкурсу й зазначив, що цьогорічний конкурс був особливо відповідальним, тому що проходив у 35 річницю Чорнобильської трагедії, і непростим через пандемію коронавірусу. Карантинні обмеження, що діють не тільки в нашому районі, змінили як формат проведення конкурсу, так і оцінювання представлених конкурсних робіт.

Очільник районного управління освіти не тільки привітав переможців конкурсу, а й відзначив роботу багаторічної членкині журі, переселенки з міста Прип’яті, керівниці ОСН «Квартальний комітет «Прип`ятчани» Людмили Петрівни Бєлокраінської. Олексій Сукенніков подякував в особі Людмили Петрівни всім тим хто брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, побажав їм міцного здоров’я, подальшої наснаги та громадської активності, а також вручив Л. П. Бєлокраінській букет квітів на знак поваги.

Перейти до спискуВерсiя для друку