Головна  →  Новини  →  24 червня 2021

Випускникам Європейського університету вручили дипломи (фото)

Випускникам Європейського університету вручили дипломи (фото)

Студентам випала щаслива доля –

Бог освятив їх водами Дніпра.

З’єднав Рушник Добра, Любові й Волі,

В родину Європейську їх зібрав. 

Саме такими словами розпочалось цьогорічне, ювілейне вручення дипломів випускникам Європейського університету (бульв. Вернадського, 16-В). І сьогодні, 24 червня, до вишу завітав голова Святошинської РДА Сергій Павловський аби привітати молодших спеціалістів та бакалаврів з отриманням дипломів. 

«Сьогоднішнє свято – це підведення підсумків знань, які протягом років навчання, отримували ви – вчорашні студенти, а вже сьогодні - випускники. Ви ­ покоління з новим європейським світоглядом. У всі віки майбутнє країни було за молоддю. Саме молоді люди були двигунами революцій, прогресу і розвитку. Молодь змінює світ!», - у своєму вітальному слові сказав очільник району.

Багато випускників університету за роки навчання проявили себе активними та творчими особистостями, були учасниками і навіть переможцями Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад, розвивали свої підприємницькі навички, створюючи власні стартап проєкти і представляючи їх на пітчингах. Бажаємо усім випускникам успіхів і наполегливості у подоланні нових вершин у переході на вищий освітній ступінь. 

І на завершення свята, за доброю, сталою традицією вузу випускники відпустили кольорові кульки у блакитне небо. Нехай вони стануть вісниками миру, благополуччя та добра.

Перейти до спискуВерсiя для друку