Головна  →  Оголошення  →  21 липня 2021

Забезпечення санаторно-курортною путівкою громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1

Пріоритетним напрямом оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням.

Управлінням соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, в порядку черговості та відповідно до зазначеного у медичній довідці за формою 070/0 профілю захворювання, здійснюється направлення на санаторно-курортне лікування громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 1 (терміном оздоровлення на 18 днів) згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 (зі змінами) та  відповідно до  розподілу бюджетних коштів на зазначену мету, шляхом укладання тристоронніх угод з управлінням, громадянином та обраним ним оздоровчим закладом.

Разом з тим, оздоровча кампанія щодо направлень на санаторно-курортне лікування триває.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом укладання тристоронніх угод громадянин, віднесений до категорії 1, подають до управління заяву та копії документів, визначені пунктом 9 вказаного Порядку, а саме:

-       заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

-       довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

-       копію посвідчення громадянина, постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесеного до категорії 1;

-       копію паспорта.

Одночасно з тим, зазначаємо що пунктом 8 Порядку інформація про кількість громадян, узятих на облік для виплати грошової компенсації за невикористану путівку у наступному році, формується органами соціального захисту населення до 15 жовтня поточного року.

Отже, для здійснення компенсаційних виплат за невикористану путівку, заяву потрібно подавати до 15 жовтня 2021 року для можливості здійснення компенсаційних виплат за невикористану путівку у наступному році. До заяви потрібно додати такі документи:

- довідка за формою 070/0;

- копія посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1:

- копія паспорта.

Разом з тим, згідно наданого Департаментом соціальної політики  розподілу путівок, закуплених за кошти місцевого бюджету відповідно  міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки  спеціалістами управління, в порядку черговості та зазначеного у медичній довідці за формою 070/0 профілю захворювання постраждалого здійснюється направлення на санаторно-курортне лікування громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії 2.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою відповідно міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки  подають до управління заяву та копії документів, відповідно до Порядку забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, яким виповнилось 18 років, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю, дітей війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи міста Києва, затвердженого наказом Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.03.2019 № 44, а саме:

-         заяву,

-         медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0,

-         копію пільгового посвідчення, копію паспорту,

-         копію ідентифікаційного номеру,

-         копію довідки про внутрішньо переміщеної особи (за наявності).

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 03148, м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, відділ забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей (телефон 405 92 58).

 

Перейти до спискуВерсiя для друку