Головна  →  Оголошення  →  5 жовтня 2021

Забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей

За 2021 рік відділом забезпечення санаторно-курортного лікування та відпочинку дітей управління соціального захисту населення Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації було надано 1220 путівок та тристоронніх договорів для пільгових категорій населення. Дорослі та діти отримали можливість відпочити та оздоровитись у кращих санаторіях по всій території України.

Наразі оздоровча кампанія триває. Для осіб з інвалідністю, учасників війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни пропонуються путівки до санаторіїв «Батьківщина» у м. Трускавець, «Слава» у м. Миргород, «Салют» у м. Одеса та «Перемога» у м. Київ терміном оздоровлення 21 день. Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 мають змогу самостійно обрати санаторій відповідно до граничної вартості путівки. Діти, що потребують особливої уваги та підтримки віком від 7 до 18 років запрошуються на тематичні зміни до дитячих центрів «Артек» у Пущі – Водиці та «Молоди гвардія» в м. Одеса.

Відповідно до міської цільової програми «Турбота», ветеранам праці, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 2 та особам з інвалідністю пропонуються путівки до санаторіїв «Орізонт» у смт. Сергіївка Одеської області та «Карпати» в с. Карпати Мукачевського р-н Закарпатської області.

Телефон для довідок: 405-92-58.

 

Джерело: управління соціального захисту населення Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку