Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2021

Керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським узяло участь в урочистостях з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення України від нацистської навали

Керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським узяло участь в урочистостях з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення України від нацистської навали

Сьогодні керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським, депутатка Київради Вікторія Муха, директорка Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай і представники святошинської громади взяли участь у пам’ятних заходах до Дня визволення України від фашистських загарбників, що проходили у приміщенні районного центру творчості дітей і юнацтва (вул. Чистяківська, 18) та біля меморіального пам’ятника «Загиблим верстатобудівникам» (просп. Перемоги, 67). На урочисті заходи були запрошені почесні гості – учасники бойових дій Другої світової війни Бронислав Сергійович Адамович, Ізраїль Соломонович Клінгсберг і Марія Григорівна Скаба.

Перша частина урочистостей проходила в історико-краєзнавчому музеї «Пам'ять» ЦТДЮ Святошинського району. Після ознайомлення з експозицією музею зі словами глибокої вдячності на адресу всіх, хто своєю героїчною боротьбою та самовідданою працею наближав визволення рідної землі від загарбників і перемогу над нацизмом, виступив очільник району Сергій Павловський: «Сьогодні ми складаємо уклінну шану тим, хто мужньо виборював перемогу над фашизмом, хто пройшов важкими шляхами війни на передовій і в тилу, а після повернення піднімав країну з руїн».

Після цього до присутніх звернувся ветеран Другої світової війни, письменник Бронислав Сергійович Адамович. Він розповів про жахіття війни, які ніколи не повинні повторитися. Запорукою цьому є наша пам'ять та національно-патріотичне виховання молоді. На знак цього Бронислав Сергійович вручив присутнім свою книгу.

За мужність, патріотизм, самовідданість, високу громадянську позицію, а також з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з України присутнім учасникам бойових дій Другої світової війни Сергій Павловський вручив подяки голови Святошинської РДА.

Продовжились урочисті заходи біля меморіального пам’ятника «Загиблим верстатобудівникам» хвилиною мовчання та покладанням квітів на знак щирої вдячності героям, що визволяли Україну від нацистської навали.

Перейти до спискуВерсiя для друку