КМДА Київська міська державна адміністрація


2 листопада 2022

Сергій Павловський відзначив юних спортсменів за перемоги у міжнародних змаганнях

Сергій Павловський відзначив юних спортсменів за перемоги у міжнародних змаганнях

Сьогодні спортивна арена – це теж фронт, це також боротьба за перемогу і утвердження України в світі.

Тож сьогодні, 02 листопада голова Святошинської РДА Сергій Павловський відзначив грамотами юних спортсменів, які досягли значних успіхів на міжнародній арені. 

Відзнаки отримали вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №17 міста Києва за призові місця:

У Клубному чемпіонаті Європи «European Taekwondo Union» в м. Таллінн (Естонія):

Тренер – Холод О. Г.:

- Насадчук Нікіта 57 кг, юнаки – І місце

- Гардєнін Макарій 65 кг, кадети -ІІ місце

- Копєйкін Михайло 37 кг, кадети – ІІІ місце

Тренер Глушенко Д.С.:

- Ходаківський Данило, 65 кг, кадети – ІІІ місце

- Жупійов Микита, 74 кг, молодь – ІІ місце

На Чемпіонат Європи серед молоді (U-21) з тхеквондо ВТФ у м. Тирана (Албанія):

Тренер Глушенко Д.С.:

- Функендорф Владислав, кадети, 58 кг – ІІІ місце

Керівництво Святошинського району не обійшло увагою і тих діток, які тренуються в спортивних закладах інших районів, але мешкають у Святошині.

Так, Сергій Павловський відзначив грамотами спортсменів, які є членами Всеукраїнського Союзу Таеквон-до та членами Київського осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-до:

- Вовк Іван (12 років) – неодноразовий переможець кубків та чемпіонатів Києва, переможець кубку України 2019, чемпіон України 2021, переможець кубку світу 2022 (Словенія), має червоний пояс з таеквон-до);

- Віхтюк Поліна (12 років) – неодноразова переможниця кубків та чемпіонатів Києва, переможниця кубку України 2019,переможниця чемпіонату України 2021, переможниця міжнародних змагань у Латвії та Угорщині, переможниця кубку Європи 2022 (Болгарія), переможниця кубку 2022 Словенія, має червоний пояс з таеквон-до.

«У цей важкий час спорт став для нас відрадою, приводом для гордощів, бо наші спортсмени показують дуже високі результати та піднімають український прапор на найпрестижніших світових спортивних аренах.

Наш район завжди славився спортивними здобутками і дуже приємно, що ви продовжуєте ці традиції та показуєте хороший приклад для наслідування» - зазначив керівник району.

Після привітань Сергій Павловський запропонував дітям, просто, по-домашньому, випити чаю та поласувати смаколиками.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.