КМДА Київська міська державна адміністрація


30 вересня 2023

На передодні Дня захисників і захисниць України відбувся урочистий захід (фото)

На передодні Дня захисників і захисниць України відбувся урочистий захід (фото)

29.09.2023 у Святошинському районі, на передодні Дня захисників і захисниць України, відбувся урочистий захід на знак пам’яті та відання шани й поваги нашим захисникам і захисницям, які з надлюдською відвагою відстоюють право на життя кожного з нас, у час, коли Україна знову бореться за свою незалежність.

Присутні в залі військові й цивільні хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших воїнів, які віддали своє життя за Україну, за її волю, за народ,схиливши голови перед рідними й близькими, що отримували ордени «Богдана Хмельницького» та ордени «За мужність» 3 ступеня посмертно.

Державні відзнаки вручив перший заступник Київської міської військової адміністрації, генерал-майор Збройних сил України Кидонь Володимир Іванович. Слова підтримки та подяки висловив і виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь Григоренко.

Зі сльозами на очах народна артистка України Лариса Руснак продекламувала вірш Тетяни Власової «Танцюй, пташко!», який глибоко торкнув душі усіх присутніх.

Захід продовжився показом фільму «Довбуш», який сьогодні перебуває у загальноукраїнському прокаті та був переданий продюсером компанії Pronto Film Максимом Асадчим для показу нашим військовим. Фільм є легендою про карпатського лицаря, легендою, що надихає цілі покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі.

До заходу приєдналися й актори фільму Олег Шульга, який наразі проходить службу в лавах Збройних сил України та Арушанов Ашот, який активно підтримує військо як волонтер. Вони від щирого серця висловили свою підтримку захисникам та захисницям, а також сім’ям загиблих героїв.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям! Слава Україні!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.