Головна  →  Новини  →  5 грудня 2023

Дитина з особливими освітніми потребами – це наша турбота і наша відповідальність (фото)

Дитина з особливими освітніми потребами – це наша турбота і наша відповідальність (фото)

Сьогодні, напередодні Дня Збройних Сил України, за ініціативи учнів та їхніх батьків у Спеціальній школі-інтернаті № 15, в якій навчаються діти з особливими освітніми потребами, пройшов благодійний ярмарок з метою збору коштів на підтримку наших воїнів. Під час проведення заходу діти продавали власноруч виготовлені смаколики, м’які іграшки, малюнки та багато іншого.

На благодійний ярмарок завітали народна депутатка України Юлія Гришина – співголова міжфракційного депутатського об'єднання "За права дітей з особливими освітніми потребами", виконувач обов’язків голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Василь Григоренко, начальник районного управління освіти Олексій Сукенніков , телеведуча та шеф-редактор Нового каналу Анна Жижа, представники Управління боротьби з наркозлочинністю, Міжнародної антинаркотичної асоціації (реабілітаційні центри), сектору ювенальної превенції та сектору з протидії домашньому насильству Святошинського управління поліції.

Також, під час сьогоднішнього візиту, директорка закладу запропонувала оглянути пандуси та ліфти, що були встановлені цьогоріч для швидкого та безпечного переміщення дітей до укриття.

Не дозволимо ворогу зламати нас. Разом до Перемоги!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку