A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Святошинка-плавчиня-паралімпійка Марія Лафіна - бронзова призерка Чемпіонату Європи з плавання (фото)

Опубліковано 13 серпня 2014 року о 12:05

Успіхи українських паралімпійців неодноразово вражали світову спільноту на чемпіонатах та змаганнях різних рівнів. І сьогодні, у вкрай складний для держави час українські спортсмени продовжують підкорювати світ, піднімаючись під Гімн України на найвищі п’єдестали пошани і заявляючи на увесь світ, що Україна сильна і непереможна.

Ось і на нещодавньому чемпіонаті Європи з плавання в Ейндховені українці стали першими: параолімпійська збірна завоювала 94 медалі, 37 з яких золоті.

З 4 по 10 серпня 2014 року в місті Ейндховен (Нідерланди) тривав чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Вдало дебютувала на чемпіонаті Європи і спортсменка святошинка, студентка Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", плавчиня, спортсменка Київського регіональний центру «Інваспорт», майстр спорту України 21-річна Марія Лафіна, зробивши свій внесок в медальний доробок України.

У складі параолімпійської збірної України з плавання Марія Лафіна виборола бронзову нагороду на дистанції 200 метрів вільним стилем в класі S4, а разом зі своїми партнерками Єлизаветою Мерешко, Оленою Федотою та Ольгою Свідерською завоювала золоту нагороду в естафеті 4х50 вільним стилем, випередивши своїх найближчих конкурентів, збірну команду Норвегії, майже на 9 секунд.

Тренується спортсменка під керівництвом досвідченого тренера Яни Миколаївни Ситнік.

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація бажає спортсменці продемонструвати ще кращі результати у професійній кар’єрі плавчині, щоб зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани!

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю