Головна  →  Новини  →  1 квітня 2016

В Святошині вшанували пам’ять загиблого героя Олексія Бобкіна

В Святошині вшанували пам’ять загиблого героя Олексія Бобкіна

1 квітня 2016 року на фасаді Київської гімназії № 154 Святошинського району, відбулось відкриття меморіальної дошки на честь героя, що загинув у зоні АТО – Олексія Бобкіна.

Бобкін Олексій Олегович народився 23 червня 1991 в місті Києві. З 1999 до 2009 року навчався в Київській гімназії №154, по закінченню якої вступив до лав Збройних Сил України де служив механіком-водієм бойової машини піхоти.

Повернувшись з армії Олексій розпочав працювати на Київському авіаційному заводі. Та вже 1 березня 2015 Олексія мобілізували та направили на перепідготовку до однієї з військових частин у Львівській області, а згодом, для проходження військової служби, Олексія направляють до військової частини № В0095. У цій частині Олексій служив сапером інженерно-саперної роти (28 окремої інженерно-саперної бригади) інженерного забезпечення військової частини.

Починаючи з травня 2015 року Олексій брав безпосередню участь в проведені антитерористичній операції на Сході України. Суверенітет, незалежність та територіальну цілісність своєї Батьківщини Олексій захищав виконуючи покладний на нього обов’язок біля міста Мар’їнка, що в Донецькій області.

8 червня 2015 року о 14 годині, поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район, Донецька область), внаслідок наїзду на протитанкову міну, вибухнув військовий автомобіль ГАЗ-53, який перевозив боєзапас на позиції українських військ. 7 військовослужбовців, серед яких був Олексій, загинули.

У Олексія залишились мати та сестра, для них Олексій назавжди залишиться 23-річним юнаком…

Указом Президента України від 04.02.2016 №37/2016 «за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Бобкін Олексій Олегович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ім’я героя внесено до Книги пам’яті загиблих.

Перейти до спискуВерсiя для друку