Головна  →  Новини  →  20 березня 2017

Учні КДМШ №23 взяли участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі - фестивалі «На крилах весни» (фото)

Учні КДМШ №23 взяли участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі - фестивалі «На крилах весни» (фото)

З 17 по 19 березня в Києві пройшов Всеукраїнський мистецький конкурс - фестиваль «На крилах весни», заснований Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів. Конкурсні прослухування проходили за номінаціями: «Фортепіано», «Народні інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Струнно-смичкові інструменти», «Вокальне мистецтво», «Композиція», «Хор».

Учні Київської дитячої музичної школи №23 відділу культури та охорони культурної спадщини достойно виступили в чотирьох номінаціях.

Номінацію «Вокальне мистецтво» представили учні Герман Корнівський та Бойко Олександр викладача Олени Вадимівни Маєвої, які продемонстрували свою вокальну майстерність у супроводі концертмейстера Белли Володимирівни Бондар.

Відділ народних інструментів представили: учениця класу домри викладача Хрустевич Галини Володимирівни – Ташева Анна у супроводі Кириченко Ольги Володимирівни та тріо баяністів викладача Макаренко Ольги Миколаївни.

В номінації «Фортепіано» КДМШ №23 виступили учні: Біллєр Аліна, клас викладача Дворніченко Ірини Павлівни; Ліщук Анастасія, клас викладача Васильчик Яніни Іванівни; Ворона Олексій, клас викладача Кондратенко Тетяни Дмитрівни, які виконали твори видатних композиторів-класиків та твори українських композиторів.

В номінації «Духові та ударні інструменти» успішно виступила Ігве Меліса у супроводі концертмейстера Гульнари Караєвої, клас викладача Лариси Анатоліївни, яка зачарувала слухачів переливами срібної флейти.

Хотілось би відмітити гарну організацію фестивалю та високий рівень підготовки учасників. Конкурс проходив у досить теплій та затишній атмосфері. Діти отримали багато позитивних вражень від спілкування та нових знайомств. Тож, бажаємо учням - учасникам конкурсу та їх викладачам нових перемог та творчого натхнення у подальшій роботі.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку