КМДА Київська міська державна адміністрація


12 червня 2017

У КУП НАНУ відбувся майстер-клас почесного члена Парламентської асамблеї Ради Європи Анатолія Раханського (фото)

У КУП НАНУ відбувся майстер-клас почесного члена Парламентської асамблеї Ради Європи Анатолія Раханського (фото)

На запрошення ректора, професора Юрія Бошицького в Київському університеті права Національної академії наук України відбувся майстер-клас Раханського Анатолія Варфоломійовича для студентів І-ІІІ курсів факультету «Правознавства та міжнародних відносин» на тему:

«Рада Європи – сучасний стан та перспективи розвитку».

Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи зосередив увагу присутніх на питаннях, що хвилюють не лише всесвітню організацію, а й майбутніх правників.

«Анатолій Раханський – один із тих небагатьох членів постійної делегації Верховної Ради, як зазначалося в періодичній пресі, котрий трудиться в парламентській Асамблеї, по суті, від дня вступу України в цю шляхетну інституцію. За динамізмом і активністю, він один із найпомітніших».

Під час проведення майстер-класу Анатолій Варфоломійович розповів про історичні факти створення Ради Європи, будову та її становище в світі. Також були згадані цікаві факти особистої діяльності.

Пан Раханський передав до наукового фонду бібліотеки КУП НАНУ такі книги: «Десять років в Парламентській Асамблеї Ради Європи», «На шляху до миру», «Слуга народу», «Громи та блискавиці об’єкта «Укриття», що розкривають основну діяльність парламентаря та сприятимуть студентам КУП НАНУ в поповненні їх знань.

Після основного виступу, студенти мали можливість задати панові Анатолію питання та отримали конструктивні відповіді, що слугуватимуть їм неперевершеним досвідом спілкуванням зі спеціалістом екстра-класу.

Інформаційна довідка. Анатолій Раханський – народний депутат України 2, 3, 4 скликань, консультант Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, член Міжнародного комітету прав людини, член Вищої Ради Міжнародного журналу «Світ Азербайджану». Заслужений працівник промисловості України. Повний кавалер ордена «За заслуги» (І, ІІ, ІІІ ступенів), почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи.

 Є автором книг «Десять років в Парламентській Асамблеї Ради Європи», «На шляху до миру». Співавтор книг «Громи та блискавиці об’єкта «Укриття», «Кайдани Чорнобиля».

 

Джерело: КУП НАНУПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.