КМДА Київська міська державна адміністрація


7 липня 2017

Святошинські родини стали почесними гостями культурно-мистецької акції «Щаслива родина – квітуча країна»

Святошинські родини стали почесними гостями культурно-мистецької акції «Щаслива родина – квітуча країна»

07 липня в Колонній залі КМДА відбулася культурно-мистецька акція «Щаслива родина – квітуча країна» для родин міста Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років, присвячена святкуванню Всеукраїнського дня родини.

Серед поважних гостей були присутні 2 родини Святошинського району разом зі своїми рідними та близькими. Це подружжя Меланьїних і Силенків, які, пройшовши разом через усе життя, стали чудовим прикладом збереження родинних цінностей та сімейного благополуччя. Так, Єлизавета Михайлівна та Олексій Ілларіонович Меланьїни прожили у шлюбі 60 років, а Раїса Леонідівна та Юрій Григорович Силенки одружилися 58 років тому.

Урочистості супроводжувала чудова концертна програма під час якої родинам вручили Подяки голови КМДА Віталія Кличка, а також цінні подарунки.

Довідково: Всеукраїнський день родини відзначається щорічно 8 липня відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.