КМДА Київська міська державна адміністрація


10 липня 2017

Вітаємо родини Святошинського району з перемогою у спортивно-кулінарному святі «Відпочинок, якого ми варті» (фото)

Вітаємо родини Святошинського району з перемогою у спортивно-кулінарному святі «Відпочинок, якого ми варті» (фото)

8 липня 2017 року, з нагоди Всеукраїнського дня родини, на березі Дніпра в столиці зібралися сто багатодітних родин нашого міста, і влаштували активний відпочинок.

На території Долобецького острову, який входить до парку «Гідропарк», провели спортивно-кулінарне свято для багатодітних сімей. В рамках заходу відбулося спортивно-кулінарне змагання «Швидкий смаколик».

У змаганнях взяти участь усі, хто мав бажання продемонструвати свої здібності і показати, що родина – це дійсно осередок суспільства, наповнений своїми цінностями, традиціями і принципами.

Від Святошинського району у цьому веселому заході взяли участь 10 сімей, які є членами великої родини ГО «Спілка багатодітних сімей “Шанс”». Вони об'єдналися в збірну і з самого початку змагань захопили лідерство.

Допоки всі команди затято продовжували боротьбу за подарунки, дітлахи брали участь у веселих іграх на інтерактивних майданчиках родинного відпочинку. Так, серед розваг були: майданчик настільних ігор, квест-локація, ігротека; відбувалися різноманітні спортивні активності для всієї родини: футбол, волейбол, фрізбі, бейсбол; проходили майстер-класи для дітей.

Кулінарні шедеври, які приготувала команда Святошинського району, підкорили всіх! І результатом цього завзятого марафону інтелектуальних і кулінарних змагань стало І місце серед районів м. Києва! А закінчився захід врученням подарунків та сімейним пікніком.

 

Джерело: відділ соціальної підтримки сімей управління праці та соціального захисту населення Святошинської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.