КМДА Київська міська державна адміністрація


10 липня 2017

Участь вихованців КДМШ №23 у святі Івана Купала (фото)

Участь вихованців КДМШ №23 у святі Івана Купала (фото)

У ніч на 7 липня на Україні святкували одне з найулюбленіших народних свят – Івана Купала. Саме в цей день наші предки відзначали весілля древніх слов’янських богів – Марени (доньки Макош, богині води) та Купала (бога літнього сонцестояння).

Учениці вокально-хорового відділу класу народного сольного співу Київської дитячої музичної школи №23 відділу культури та охорони культурної спадщини (викладач Гаркуша Валентина Іванівна, концертмейстер Грузинський Максим Артемович) долучилися до святкового дійства у різних регіонах нашої найчарівнішої України, за що і отримали дипломи та подяки.

Щегель Вікторія дарувала свої пісні жителям села Високе, Чернігівської області, Пятиго Амалія зі своєю молодшою сестричкою Алєксєєвою Ксенією створювали хороший настрій мешканцям села Климентове, Сумської області, а дует у складі учениці школи Колобової Вікторії та учениці Петрівської дитячої школи мистецтв Краснопольської Тетяни брали участь у купальському театралізованому дійстві в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині.

Всі учасники і глядачі свята із захопленням спостерігали за народними купальськими звичаями, які з глибини віків передаються із покоління в покоління. 

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщиниПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.