Головна  →  Новини  →  12 липня 2017

Фахівці Пенсійного фонду провели флешмоб біля Центру соціальних служб

Фахівці Пенсійного фонду провели флешмоб біля Центру соціальних служб

11 липня фахівці Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві провели флешмоб, присвячений перевагам легального працевлаштування.

Захід відбувся біля Центру соціальних служб «Прозорий офіс» (далі – ЦСС), що розташований в Святошинському районі на вул. Гната Юри, 14-Б.

Аби привернути увагу відвідувачів Центру, фахівці відділу платежів до пенсійної системи ПОУ ПФУ в м. Києві вишикувалися біля входу до ЦСС, тримаючи яскраві плакати із надписами «Легальна заробітна плата – ваш соціальних захист», «Вимагайте від роботодавців легального працевлаштування», «Ми – за легальну зайнятість», «Працюйте офіційно – дбайте про свої трудові права», «Зарплата «в конверті» – удар по пенсійних накопиченнях громадян» та «Молодь за легальну заробітну плату!».

Таким чином громадяни, які направлялися до Управління праці та соцзахисту, Центру зайнятості або до Пенсійного фонду стали глядачами флешмобу, адже під дахом ЦСС об’єднано три соціальні служби.

Фахівці управління роздали пересічним громадянам листівки, в яких роз’яснювалося про: страховий стаж, розмір мінімальної заробітної плати у 2017 році, яка встановлена законом максимальна величина бази нарахування єдиного внеску, а також, як визначається мінімальний страховий внесок. Пенсійники розповіли відвідувачам про залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески, а також про інші соціальні гарантії, які надає легальне працевлаштування.

Гарячі телефонні лінії Правобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві:
287-13-62 в Голосіївському районі;
273-51-48 в Святошинському районі;
244-78-11 в Солом’янському районі.

Джерело: Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку