Головна  →  Новини  →  6 жовтня 2017

Володимир Каретко: кожна третя школа в районі буде оснащена сучасним стадіоном (фото)

Володимир Каретко: кожна третя школа в районі буде оснащена сучасним стадіоном (фото)

У п’ятницю, 06 жовтня, відбулася урочиста презентація найбільшого в районі спортивного стадіону зі штучним покриттям у школі №196 (вул. Зодчих, 22).

Як зазначив голова Святошинської РДА Володимир Каретко під час урочистостей з нагоди презентації нового стадіону школи №196, за підсумками 2017 року кожна третя школа в районі буде оснащена сучасним стадіоном або міні-футбольним полем з системою штучного покриття.

За словами очільника району, продовжується втілення стратегії відновлення спортивної інфраструктури району.  За підсумками 2016-2017 рр. в Святошині буде налічуватись близько 40 систем вуличного фітнесу – WorkOut, 19 нових футбольних полів з системою штучного покриття, з низ 13 в навчальних закладах (загалом в Святошинському районі 44 ЗНЗ).

«Менше року минуло, як ми відкривали перше футбольне поле на вулиці Симиренка, 22, а тепер, завдяки злагодженій роботі нашої команди, освітян, мешканців, депутатського корпусу та столичної влади, сьогодні ми презентуємо вам найбільший  стадіон із штучним покриттям в районі», - сказав Володимир Каретко.

На відкриття стадіону, яке пройшло у форматі відкритого майстер-класу від партнерів заходу ФК «Арсенал-Київщина», завітало понад 200 учнів шкіл та мешканців району.

Також захід відвідали і почесні гості, серед яких були: перший заступник голови СРДА Сергій Пилипчук, заступник голови Наталія Гусєва, керівник апарату Олексій Михайлов, народний депутат України Олександр Третьяков, депутат Київради Володимир Левін, віце-президент Федерації футболу м. Києва Антон Олексюк, тренери та директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, директори загальноосвітніх навчальних закладів району.

В рамках святкового заходу пройшла регламентна гра 3-го туру Першої ліги Першості м.Києва 2017/2018 рр. Федерації футболу м. Києва між командами ДЮСШ №26 (м. Київ) та ФК «Дніпро» (м. Козин, Київська обл.).

Довідково: стадіон СШ №196 – найбільший шкільний спортивний комплекс у Святошинському районі. Будівництво стадіону тривало протягом 2016-2017 років.

Розмір футбольного поля, яке оснащено штучним покриттям, становить 60*40м. Стадіон облаштований біговими доріжками, баскетбольним майданчиком, глядацькими трибунами та освітленням.

Витрати протягом 2016-2017 рр. склали 4,150 тис. грн. 

Перейти до спискуВерсiя для друку