Головна  →  Новини  →  15 листопада 2017

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло чергове засідання оперативного штабу (фото)

15 листопада 2017 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провела заступник голови Наталія Гусєва. Участь в засіданні взяли: керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Розглянули найактуальніші питання опалювального сезону 2017/2018 років, серед яких усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах, подачі теплоносія до об’єктів житлового фонду, виконання робіт із усунення заповітрення стояків. Заслухали інформацію КП «ККОЖФ» Святошинського району м. Києва про стан прийняття-передачі безгосподарних об’єктів теплопостачання на баланс ПАТ «Київенерго».

Розглянули питання функціонування ліфтового господарства на території району.

Окремо було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій.

Представниками Святошинського РУ ГУ ДСНС було доведено всім присутнім інформацію щодо перевірки технічного стану вуличних пожежних гідрантів, виявлені недоліки та порушення, стан відповідальності за їх усунення. Також проінформували про перевірку пожежного стану закладів охорони здоров’я районного підпорядкування. Обговорили терміни подачі плану усунення виявлених порушень.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку