Головна  →  Новини  →  18 грудня 2017

Володимир Каретко: відкриття «Першої школи плавання» є яскравим прикладом розвитку соціального партнерства в районі (фото)

Володимир Каретко: відкриття «Першої школи плавання» є яскравим прикладом розвитку соціального партнерства в районі (фото)

«Розвиток соціального партнерства у Святошинському районі набирає обертів», - зазначив Голова Святошинської РДА Володимир Каретко під час презентації «Першої школи плавання», що відкрилась у приміщенні КНП «ЦПМСД № 1».

При цьому він додав, що саме реалізація подібних проектів дає поштовх розвитку інфраструктури мікрорайону.

Нагадаємо, занедбане приміщення басейну довгі роки лишалось тягарем для підприємства КНП ЦПМСД № 1 через брак коштів у бюджеті на відновлення функціонування закладу. Саме залучення інвестора дало можливість відновити функціонування басейну для дітей різного віку – від 2 тижнів до 14 років.

Слід додати, що заклад як благодійну допомогу виділив у своєму розкладі занять «соціальні години» для пільгових категорій населення.

Під час презентації закладу очільник району Володимир Каретко вручив Подяку за розвиток соціального партнерства у Святошинському районі директору закладу Сергію Брагану та Катерині Кульчицькій. У свою чергуДанута Подковська, директор КНП «ЦПМСД № 1», подякувала керівникам «ПШП» за дбайливе ставлення до підприємства та висловила сподівання на продовження співпраці.

Для довідок:

«Перша школа плавання» налічує понад 150 уроків щотижня. Технічне забезпечення закладу  відповідає санітарним та технічним вимогам. У закладі працює 12 тренерів,  функціонує 2 басейни, ванна для немовлят, фітнес-студія та студія розвитку. Додаткова інформація на сайті http://swimschool.com.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку