Головна  →  Новини  →  19 грудня 2017

Ялинка – гори! (фото)

Ялинка – гори! (фото)

19 грудня, у день Святого Миколая, за давньої традиції відбувається урочисте «запалення» головної ялинки району. Цього року 12-метрову новорічну красуню встановили навпроти головного входу до адмінбудівлі Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97). Ошатна голуба ялинка гостинно зустрічатиме відвідувачів усі Новорічно-Різдвяні свята.

Навкруги новорічної красуні в очікуванні  початку святкового дійства юрбиться малеча, з цікавістю розглядає прикраси на ялинці. Традиційно прикрашають основний символ новорічний свят іграшки, виготовлені руками юних вихованців дитячих дошкільних закладів та закладів естетичного виховання району.  Долучитися до святкових вікторин і отримати в разі перемоги подарунки мали змогу всі присутні.

Голові Святошинської РДА Володимиру Каретку, який відкриває святкову церемонію, представники Національна Організація Скаутів України урочисто передають Вифлеємський вогонь миру, який було доправлено з Кракова.

17 грудня 2017 року пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь миру у Патріаршому соборі Української греко-католицької церкви (УГКЦ)

З цього моменту в Україні офіційно розпочалась скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку до Різдва Христового. Запалюючи цей вогонь під час Різдвяних свят потрібно пам’ятати, що він горить не лише у нас в домівках, але й в інших людей по всій Україні та по всьому світу. Таким чином ми об’єднані цим світлом любові і добра.

Вітаючи мешканців Святошинського району, очільник районної держадміністрації Володимир Каретко побажав усім присутнім добра та злагоди, світла у серці, яке б зігрівало всіх довкола. Адже саме з найкращими християнськими чеснотами асоціюється це свято.

Не залишилося байдужих на «запаленні» ялинки у Святошинському районі столиці.  Кожний з учасників свята отримав заряд позитивної енергії на всі Новорічно-Різдвяні свята.

Перейти до спискуВерсiя для друку