Головна  →  Новини  →  24 січня 2018

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу

24 січня 2018 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів перший заступник голови Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочав засідання перший заступник з питання прибирання території району від снігу. «Незважаючи на припинення опадів всі комунальні служби працюють в посиленому режимі і продовжують роботу по обробленню дорожнього покриття протиожиледною сумішшю та прибиранню снігу. На період ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря працюють пункти обігріву для надання допомоги населенню», - наголосив Сергій Пилипчук.

Далі перейшли до питання стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Розглянули питання опалювального сезону 2017/2018 років, серед яких усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Одним із проблемних питань залишається функціонування ліфтового господарства на території району. Було дано доручення КП «ККОЖФ» тримати на постійному контролі виконання звернень громадян обслуговуючими організаціями, посилити претензійну роботу відносно обслуговуючих організацій. Налагодити роботу чергових бригад обслуговуючих організацій на період вихідних днів.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. На сьогоднішній день незакритими залишається 253 контрольні картки.

Було заслухано про вжиті заходи спрямовані на економію споживання енергоносіїв закладами освіти під час зимових канікул.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку