Головна  →  Новини  →  7 лютого 2018

Бібліотека для дітей «Промінець» презентує цикл заходів «Письменники-ювіляри» (фото)

Бібліотека для дітей «Промінець» презентує цикл заходів «Письменники-ювіляри» (фото)

У бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини продовжує роботу цикл заходів «Письменники-ювіляри». У відділі обслуговування учнів 1-4 класів у лютому відбудуться презентації літературних портретів Л. Забашти, В. Жуковського, Н. Забіли, В. Нестайка. Користувачів чекатимуть яскраві книжкові виставки та мульт-сеанси у літературному кінозалі «Промінця».

Активні користувачі бібліотеки вже встигли відвідати заходи, присвячені 80-річчю від дня народження українського письменника і педагога Анатолія Івановича Давидова. Письменник створив для дітей багато книг, – у тому числі і науково-художніх, де розповідається про життя природи. Серед відомих «Сонячні вершники», «Без креслень і кельми», «Знай, люби, бережи», «Скарб» та ін.

Великою популярністю серед дитячої читацької аудиторії користується оповідання-казка про Озивайка, лісового хлопчика, який доглядає ліс, дружить з тими, хто любить природу, а збірка повістей та оповідань «Не так вже й тісно на землі» дістала високу відзнаку – літературну премію імені Лесі Українки.

Твори А. Давидова приваблюють глибоким знанням природи, любов'ю до неї, а також розумінням внутрішнього світу дітей. Письменник прагне прищепити бажання вивчати світ рослин і тварин, берегти його. Він пише й про людські стосунки, про дитячі справи, пригоди, вчить шанувати сучасне й минуле.

Традиційно, ознайомлення з творчістю письменника закінчилось переглядом фільмів за творами автора «Бережіть землю» та «Бережіть природу» та створенням виставки малюнків. Шановні користувачі! Чекаємо на Вас у бібліотеці! (вул. Краснова, 10).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку