Головна  →  Новини  →  7 лютого 2018

Партнерство служби зайнятості та роботодавця дає свої результати (фото)

Партнерство служби зайнятості та роботодавця дає свої результати (фото)

Найголовнішим партнером для служби зайнятості є роботодавець, бо саме від нього залежить кінцевий результат її роботи – успішне працевлаштування безробітного. Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей служби зайнятості. Взаємодія з роботодавцями вже давно переросла в систему соціального партнерства.

06 лютого 2018 року спеціалістами Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості була проведена презентація роботодавця на замовлення Державної прикордонної служби м. Києва, на вакантні робочі місця  - завідувач гуртожитку, технік-електрик, водій кат. В, С, Д, Е, монтажник устаткування зв'язку. На  захід було запрошено  16 претендентів.

Нині життя вимагає від фахівців служби зайнятості посилити увагу до потреб роботодавців, адже саме вони працевлаштовують людей. Від налагодження постійних ділових стосунків та закріплення привабливого для роботодавців іміджу залежить авторитет, роль і місце служби зайнятості на ринку праці та ефективність розв’язання проблем безробіття.

Тісна співпраця з роботодавцем передусім має приводити до позитивного рішення щодо працевлаштування безробітних. Ми спільно працюємо над тим, щоб поменшало людей, які залишилися без роботи.

 Джерело: Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку