Головна  →  Новини  →  14 лютого 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

14 лютого 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, мешканці району мають змогу, через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні державної адміністрації за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано чотири особи, питання які були підняті при спілкуванні з керівником району переважно стосувались комунального спрямування, а саме: щодо нарахувань за сплату за спожиті комунальні послуги; залиття квартири з даху будинку № 11 по вул. Героїв Космосу; функціонування водопроводу та своєчасного вивезення сміття з селища Катеринівка.

Окрім цього було розглянуто авторську програму для дітей з ДЦП та аутизмом.

Під час спілкування з одним із громадських діячів району було розглянуто питання вшанування видатних людей Святошинського району.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку