КМДА Київська міська державна адміністрація


1 березня 2018

«За Україну, за її волю». Патріотична година у бібліотеці ім. М.Дубова (фото)

«За Україну, за її волю». Патріотична година у бібліотеці ім. М.Дубова (фото)

Вшановуючи подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, у бібліотеці для дітей імені М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась патріотична година «За Україну, за її волю».

У заході взяли участь учні 9 -10 -х класів Спеціалізованої школи № 304 та учасники Революції гідності: депутат Київської міської ради Прохор Дмитрович Антоненко, голова Всеукраїнської молодіжної організації «Студентської Свободи» Влас Шмідт, студентка КНТЕУ Анастасія Слободянюк. Під час зустрічі присутні згадували події Революції, вшановували пам'ять загиблих та говорили про сучасний стан і перспективи української євроінтеграції як однієї з ключових вимог Революції гідності.

Під час заходу відбулась презентація книжкової виставки «Герої не вмирають!». Бібліотека ім. М.Дубова запрошує всіх бажаючих на перегляд інформаційних та художніх матеріалів (вул. М. Ушакова, 12).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.