Головна  →  Новини  →  23 травня 2018

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

23 травня 2018 року в Святошинській РДА пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів начальник управління ЖКГ Святошинської РДА Євген Мужиченко. Участь в засіданні взяли: заступник голови Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з розгляду стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень, також питання проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Далі було розглянуто функціонування ліфтового господарства на території району. На жаль прояви вандалізму продовжуються, крім розкрадання ліфтового обладнання є ряд підпалів кабін ліфтів.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. Також розглянули виконання робіт по покосу трави на закріплених територіях.

Напередодні святкування Дня Києва всі керівники комунальних служб отримали доручення привести територію району до відповідного санітарного стану.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку