Головна  →  Новини  →  29 серпня 2018

Володимир Каретко: «Більше третини мільярда гривень вкладено в освітню галузь району за останні чотири роки» (фото)

Володимир Каретко: «Більше третини мільярда гривень вкладено в освітню галузь району за останні чотири роки» (фото)

28 серпня у Святошинському районі традиційно пройшла серпнева конференція працівників освітньої галузі району, на якій був присутній голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

«Якщо бюджет розвитку та підтримки освітньої галузі у 2015 році складав 52,6 млн грн, то вже у 2018 році ця цифра збільшилась вдвічі і складає майже 100 млн грн. Саме збільшення фінансування дає можливість фокусувати наші зусилля не тільки на підтримці закладів освіти на визначеному рівні, а й забезпечувати їх розвиток, дозволяє впроваджувати сучасні підходи в організації освітнього простору», - зазначив очільник району у своєму виступі.

При цьому, він додав, що за останні чотири роки район відкрив 1 нову школу на 780 місць та скоротив чергу в дитячі садочки на 1345 місць.

Завдяки відновленню співпраці з депутатським корпусом (народні депутат Олександр Третьяков та Володимир Ар’єв)  освіта району отримала у 2016 році 13,1 млн грн і у 2 рази більше у 2017 році - 24 млн грн державної субвенції, що дало можливість оновити комп’ютерне обладнання та придбати інтерактивні дошки для забезпечення інноваційних технологій викладання в початковій школі.

Пріоритетним напрямом діяльності залишається будівництво сучасної інфраструктури навчальних закладів. За останні два роки в районі збудовано 15 футбольних полів. Найбільші стадіони розташовані в школах №№ 196, 72 та 254. До кінця поточного року в районі з’являться ще 7 футбольних майданчиків.

На завершення Володимир Каретко наголосив: «Наші діти повинні навчатись у комфортних та безпечних умовах. Це – наша головна інвестиція в майбутнє».

Довідка.

Цього року конференція освітян вперше була проведена в новому форматі, під час неї були проведені презентації, ділові ігри тощо. На заході були присутні понад 140 викладачів закладів освіти району.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку