Головна  →  Новини  →  20 вересня 2018

Якість виконання капітальних ремонтів спортивних залів школи № 317 оцінено як належну

Якість виконання капітальних ремонтів спортивних залів школи № 317 оцінено як належну

Про це заявив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час виїзної наради з перевірки виконання робіт по Програмі соціально-економічного розвитку м. Києва у Святошинському районі у 2018 р.

«Утримання в належному стані навчального закладу та впровадження нових стандартів освітнього простору - це завдання, покладене на районні адміністрації. Саме збільшення фінансування, що ми маємо останні три роки, дає можливість комплексного та послідовного оновлення шкіл», - зазначив під час перевірки Володимир Каретко.

При цьому, очільник району нагадав, що в минулому році у школі № 317 за сприяння народного депутата України Олександра Третьякова було проведено капітальний ремонт опорної стіни навчального закладу, а в поточному році районна адміністрація провела капітальний ремонт двох спортивних залів.

Фінансування робіт проводилось відповідно до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2018 рік і склало 1,5 млн грн.

 За словами директора навчального закладу Тетяни Качинської, ремонтні роботи проведено на високому рівні, зауважень до робіт немає. Також, за її словами, доречним доповненням стало вуличне спортивне обладнання, що було встановлене за проектами громадських активістів по Громадському бюджету-2.

 Також учасники наради обговорили які першочергові ремонтні роботи необхідно провести в закладі, щоб забезпечити належні умови навчання 1100 учнів.

Довідково.

У поточному році відповідно до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2018 р. виконуються капітальні ремонти у 8 навчальних закладах, а саме: №№ 40, 154, 205, 223, 288, 287, 317 та 253.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку