КМДА Київська міська державна адміністрація


11 жовтня 2018

У Святошинській РДА відбулося засідання координаційної ради ОСН (фото)

У Святошинській РДА відбулося засідання координаційної ради ОСН (фото)

Сьогодні в адмінприміщенні Святошинської РДА відбулося чергове засідання координаційної ради ОСН. На засіданні обговорювалися питання щодо діяльності органів самоорганізації населення Святошинського району.

Головуюча на засіданні начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА, голова координаційної ради, Ірина Романенко обговорила з присутніми членами комітетів етапи реалізації проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року, окремо зупинилася на необхідності дотримання всіх тендерних процедур.

Наступним було питання щодо порядку проведення звітних конференцій ОСН відповідно до ст. 18 Закону України «Про органи самоорганізації населення». І. Романенко зауважила, що до проведення конференцій необхідно з’ясувати можливість подальшої участі делегатів у діяльності ОСН. У разі необхідності провести переобрання делегатів для подальшої їх участі у зборах та конференціях ОСН.

Також на засіданні було приділено увагу організації документообігу в ОСН.

Живо зреагували присутні на заклик головуючої щодо невідкладного вирішення проблемних питань, що виникають. «Не відкладайте в довгу скриньку вирішення питань, що наболіли. Ніхто, крім вас, ваші проблеми не вирішить. Виносьте їх на обговорення загалу, і ми разом допоможемо в їх розв’язанні», - сказала І. Романенко.

Також головуюча анонсувала тему наступної зустрічі координаційної ради ОСН, яка пройде найближчим часом. На неодноразові звернення керівників ОСН на засідання буде запрошено представників нацполіції району.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.