Головна  →  Новини  →  12 грудня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

12 грудня 2018 р. голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять у першу, другу та четверту середу щомісяця. На них за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано 5 осіб. Питання, які були порушені під час спілкування з керівником району:

- щодо діяльності ЖБК «Арматурщик»;

- щодо ремонту покрівлі будинку № 4 у пров. Кременецький;

- щодо включення до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2019 рік капітальних робіт по заміні внутрішньобудинкових інженерних мереж у підвалі будинку № 14/9 на вул. Симиренка;

- щодо утеплення квартири та ремонт балкону помешкання в буд. № 12-А на вул. Симиренка;

- щодо зняття нарахувань за комунальні послуги, які абонентом не використовувались, та щодо встановлення індивідуальних засобів обліку споживчих ресурсів у квартирі будинку № 9 на вул. С.Стешенків (Строкача).

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Святошинської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення та були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку