Головна  →  Новини  →  23 грудня 2018

Завершилося звітування ОСН Святошинського району про результати роботи в поточному році (фото)

Завершилося звітування ОСН Святошинського району про результати роботи в поточному році (фото)

Добігає до кінця календарний рік. Це час підведення підсумків і планування на майбутнє. От і всі ОСН Святошинського району провели щорічні звітні конференції, під час яких комітети звітували про проведену роботу й інформували про плани на наступний рік.

Завершальною стала звітна конференція ОСН «Вуличний комітет «Вулиця Академіка Туполєва», яка пройшла 23 грудня п. р. у приміщенні ЗЗСО № 203 (вул. Туполєва, 17). На конференції були присутні керівництво ОСН, делегати конференції та інші мешканці вулиці, а також запрошений гість – начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА, голова Координаційної ради ОСН Ірина Романенко. Керівник ОСН Геннадій Ширяєв прозвітував перед присутніми про проведену протягом року роботу, відмітив досягнення й проблеми, що вирішуватимуться наступного року.

Головним досягненням цього року було названо реалізацію програми розвитку місцевого самоврядування 2018 року «Створення зручних шляхів пересування мешканців – улаштування пішохідної доріжки». На місці протореної мешканцями прилеглих будинків стежки тепер зроблено широкий зручний прохід з бетонних плит. Благоустрій прилеглої зони буде проведено весною наступного року у зв’язку з сезонними умовами відповідних робіт.

Реалізація планів і завдань, що стояли перед ОСН, стала можливою завдяки тісній співпраці керівництва ОСН з депутатом Київради Іллею Сагайдаком та Святошинською РДА в рамках Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 рік. У результаті було зроблено чимало корисного, у тому числі проведено капітальний ремонт сходових клітин у 5 будинках і капітальний ремонт покрівлі в 3 будинках.

На завершення звітної конференції було обговорено плани на наступний рік з урахуванням нагальних потреб мешканців вулиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку